MARCOWA PREMIERA NA ZAMKU KAZIMIERZOWSKIM - 23 marca o 18.00

 

Spektakle : „Oświadczyny" i PREMIEROWO "Niedźwiedź", autor Antoni Czechow
Reżyseria: Krystyna Maresch – Kanpek, obsada: Angelika Dutkowska, Maciej Hołyszko, Paweł Ślimak, ZAMEK KAZIMIERZOWSKI w Przemyślu, Bilety w cenie 15 zł i 10 zł (ulgowy) do nabycia na godzinę przed spektaklem

 

 „Niedźwiedź” – spektakl premierowy. W „Niedźwiedziu” do opłakującej męża wdowy, przyjeżdża Smirnov. Jego celem jest odebrać dług zaciągnięty przez zmarłego. Sztuka jest pełna, kłótni, utarczek słownych i niedopowiedzeń. Czy dług zostanie odebrany czy pójdzie w niepamięć? Czy groźba pojedynku skończy się  szczęśliwie? Zapraszamy do Teatru Fredreum na pierwszy po remoncie sali teatralnej, spektakl premierowy Teatru Fredreum, aby przekonać się jak zakończy się spór o niewygodny dług. 

 

 

  jednoaktówka,  grana jest przez wiele teatrów zawodowych i amatorskich, ze względu na znakomite studium charakterów i barwny, humorystyczny tekst. Antoni Czechow w swoich tekstach kreuje postacie wyraźne o bogatym życiu wewnętrznym. Na scenie cały wachlarz emocji - od miłości po nienawiść, od złości aż po pasję. „Oświadczyny” i „Niedźwiedź” Czechowa to potężna dawka humoru na wysokim poziomie. To lektura obowiązkowa dla każdego wielbiciela teatru.