Aktualności 2015

 • Życzenia

  Z OKAZJI ZBLIŻAJACYCH SIĘ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I NOWEGO 2016 ROKU ŻYCZYMY WSZYSKIM PAŃSTWU DUŻO RADOSCI, SAMYCH POGODNYCH DNI, WIELU ODDANYCH PRZYJACIÓŁ ABY RADOŚĆC PAŃSTWA TRWAJĄCA PODCZAS WIECZERZY WIGILIJNEJ PRZENIOSŁA SIĘ NA DZIEŃ POWSZEDNI.

   

  FREDROWCY

 • fot. T. Belinski

  "Eden sztuki" - podsumowanie projektu

  22.11.2015.r na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu podsumowano realizację projektu "Eden Sztuki" autorstwa PCKiN ZAMEK. Podziękowania z rąk Pani Renaty Nowakowskiej dyr PCKiN -u otrzymali wszyscy, którzy włączyli się w jego realizację Prezes "Fredreum" Krystyna Maresch-Knapek reprezentując fredrowców podziękowała za zaufanie i jako stały partner PCKiN Zamek wyraziła nadzieję na dalszą współpracę.

 • Bajka „Słomiankowo” na Zamku

   

  Dnia 17.11 2015 r. o godz.11.45 zapraszamy naszych MILUSIŃSKICH na bajkę "Slomiankowo" w reż. M Maciewicz. Będzie kolorowo, wesoło i ciekawie!

 • „Lalka” B. Prusa

   

  Jeśli chcecie przeżyć kilka miłych chwil w czasach już minionych ZAPRASZAMY 7 listopada o godzinie 17:00 na Zamek Kazimierzowski w Przemyślu na spotkanie z fragmentami „LALKI” Bolesława Prusa.

 • „Niewierny” i „Kuzynek” na Zamku

   

  2.09.2015r. godz. 17.00 na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu spektakle "NIEWIERNY" A. Roch-Tchórzewskiej i "KUZYNEK" M. Bałuckiego. FREDROWCY i PCKiN ZAMEK serdecznie zapraszają.

 • Niezwykłe spotkanie z Arturem Andrusem

   

  Przy kręceniu filmu o Galicji nie mogło zabraknąć teatru "Fredreum", dlatego w sierpniu razem z panem Arturem Andrusem pracowaliśmy na planie filmowym.

   

 • Fredreum i „Natchnieni Bieszczadem”

   

  W ramach Festiwalu Natchnieni Bieszczadem 7 sierpnia w Cisnej fredrowcy wystawili „Oświadczyny” A. Czechowa i „Kuzynka” M. Bałuckiego.

 • XVI PRZEMYSKA WIOSNA FREDROWSKA - spektakle

  12.06.2015 r.o godz.19.00 na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu premiery dwóch spektakli. Współczesnośc spotka się z klasyką, a tematyka stara jak świat. Miłośc, intryga,...a finał...? Zobaczcie sami!

 • XVI PRZEMYSKA WIOSNA FREDROWSKA

  Już 7 czerwca na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu, rozpoczyna się XVI PRZEMYSKA WIOSNA FREDROWSKA! Szczegóły na afiszu. ZAPRASZAMY!

 • Międzynarodowy Dzień Teatru

  TEATR to miejsce magiczne. Rozwija wyobrażnię oraz wrażliwośc na sztukę bez względu na wiek. Spotkanie z teatrem to huśtawka nastrojów: smutek, radośc, strach, spokój, tragedia, szczęście. Aktor i widz to nierozłączna para wspierająca się wzajemnie. Wszystkim TWÓRCOM teatru i jego MIŁOŚNIKOM z okazji zbliżającego się MIĘDZYNARODOWEGO DNIA TEATRU wielu pomysłów, wytrwałości, nieustających oklasków i ogromnej ilości widzów życzą "FREDROWCY" z Przemyśla.

 • "Lita&compagne” na Zamku

   

  15.03 2015r. o godz. 18.00 zapraszamy na Zamek Kazimierzowski w Przemyslu na spektakl "Lita&Compagne". Z fredrowcami gościnnie wystąpi DOMINIK NOWAK-aktor scen polskich. Będzie wesoło.

 • „Pierwsza lepsza” w Przemyślu

   

   

  Zapraszamy do wspólnej zabawy w czasie trwania spektaklu autorstwa A. Fredry „Pierwsza lepsza czyli nauka zbawienna” 11.02.2015 r. godz. 18:30 – sala Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu!

   

 • Warsztaty Teatralne

  Teatr "Fredreum" zaprasza wszystkich chętnych od 15 roku życia na Zamek Kazimierzowski w Przemyslu, gdzie odbędą się warsztaty teatralne w dniach od 3-5. 02.2015r. godz.10.00-13.00.


  Zgłoszenia przyjmowane będą w biurze teatru ul Grodzka 1 w Przemyślu do 28.01 2015 r. w poniedziałki i środy od 10.00-12.00. Zapraszamy!

 • Orszak Trzech Króli 2015

  Po raz trzeci orszak Trzech Króli pod przewodnictwem aniołów zawitał do Przemyśla. Podobnie jak w ubiegłych latach wydarzenie zgromadziło licznie mieszkańców, całe rodziny, które już tradycyjnie przygotowały na Święto Objawienia Pańskiego „anielskie” stroje i rekwizyty. Oczekiwaniu na przybycie Trzech Króli towarzyszyło wspólne kolędowanie, które trwało nadal także po ich przybyciu i pokłonie złożonym Dzieciątku. W Orszaku wzięli udział aktorzy naszego Teatru. 

   

  za: http://www.przemysl.pl/nasze_miasto/29999.html